Fakturačná adresa:

Prevádzkovateľ e-shopu:
Dreman s.r.o.
Heinemannova 2695/6,
160 00 Praha 6 – Dejvice
Česká Republika
IČO: 03778215

Nie sme platcami DPH

Linka pre zákazníkov: 0944 110 990
Email: info@turborenova.sk

Iban: SK49 1100 0000 0029 4102 0125
Swift: TATRSKBX
Banka: Tatra Banka, a.s.

Kontaktná a korešpondenčná adresa pre zákazníkov na Slovensku
Dreman s.r.o.
Michael Fotul
Na Kope IV/22
04016 Košice – Myslava
Slovensko

Všetky objednávky podané prostredníctvom internetovej predajne predávajúceho sú považované za záväzné. Zaškrtnutím políčka pred odoslaním objednávky kupujúci potvrdzuje, že sa oboznámil s týmito obchodnými podmienkami a reklamačným poriadkom, porozumel ich obsahu a že s nimi súhlasí. Predmetné obchodné podmienky sa budú vzťahovať na všetky kúpne zmluvy medzi kupujúcim a predávajúcim, ktoré sú uzatvárané prostredníctvom internetového obchodu ako zmluvy na diaľku a na všetky vzťahy z nich vyplývajúce.
Pred nákupom doporučujeme sa zaregistrovať na našom e-shope a to kliknutím na odkaz “Prihlásiť sa”.
Do registračného formulára zadajte všetky Vaše potrebné kontakte údaje a zaškrtnite políčko “Súhlasím s obchodnými podmienkami”
Po vyplnení údajov kliknite na odkaz “ZAREGISTROVAŤ”
Po tomto kroku Vám budú zaslané na uvedený e-mail (v registračnom formulári), prihlasovacie údaje (meno, heslo)
V dalšom kroku sa môžte prihlásiť na naše stránky pomocou odkazu “Prihlásiť sa”.
Doprava kuriérom  – Kuriér Vám tovar doručí osobne na určenú adresu. O uskutočnenom odoslaní tovaru Vás budeme informovať e-mailom alebo SMS. Kuriér vozí tovar spravidla v čase medzi 8 – 18 hod.  Odberateľ je  povinný  skontrolovať neporušenosť a kompletnosť zásielky ešte v deň prebratia tovaru. V prípade zistenia, že zásielka je poškodená, prosíme o kontakt na naše tel. číslo 0944 110 990.
 
Doprava poštou – Tovar do hmotnosti 10 kg zasielame Kuriérom Slovenskej pošty. O uskutočnenom odoslaní tovaru Vás budeme informovať e-mailom alebo SMS správou.
 
Osobný odber – Objednaný tovar je možné prevziať aj osobne v našich odberných miestach. Možnosť pre osobný odber treba uviesť v objednávke, aby sme Vám tovar vopred pripravili. Pri osobnom odbere neplatíte cenu prepravy.
 
Cena dopravy:
 
Kuriér EMS – cena prepravy je stanovená na 7 € bez ohľadu na hmotnosť.
 
Pošta – cena prepravy je stanovená na 5 € bez ohľadu na hmotnosť.
 
Ak si kupujúci bez predchádzajúceho písomného odstúpenia od zmluvy neprevezme tovar na mieste určenom kupujúcim a/alebo v časovom rozsahu, ktorý si kuriér s kupujúcim vopred dohodol, vzniká predávajúcemu nárok na uplatnenie náhrady za vzniknutú škodu vo výške skutočných nákladov na pokus o neúspešné doručenie objednávky.

Pred dokončením objednávky musíte zvoliť spôsob úhrady a to:
– Bankovým prevodom
– Dobierkou
– Osobne

Pri spôsobe platby prevodom na náš bankový účet prosím zadajte ako variabilný symbol číslo objednávky ktoré Vám bude zaslané na uvedený e-mail v objednávke. Tovar Vám bude zaslaný až po prijatí platby na náš bankový účet.
Bankové spojenie: SK49 1100 0000 0029 4102 0125 Tatra Banka, a.s..
Daňový doklad (faktúra) je dodávaná spolu s tovarom. V prípade osobného odberu tovaru si tieto doklady prevezmete osobne spolu s tovarom.
Kupujúci pri kúpe repasovaného dielu na výmenu, je povinný do 7 dní vrátiť starý diel na adresu predávajúceho – Dreman s.r.o., Na Kope IV č. 22, 04016 Košice – Myslava, Tel.: 0905 324 057, ináč bude predávajúci vymáhať od kupujúceho zmluvnú pokutu vo výške 100 eur za kus, ak to nie je uvedené vo faktúre inak.
Objednávka je prijatá do 24 hodín, potvrdenie objednávky vám zašleme e-mailom. V prípade nejasností Vás budeme samozrejme kontaktovať.
0

Začnite písať a stlačte enter pre vyhľadanie